Avatar 1
Problémy s připojením?+420 461 002 996Nahlášení poruchy

Bezdrátový internet ATV pro Východní Čechy a Vysočinu

Tahle wifina sice frčí jako drak, ale jinak je úplně krotká. Jen tak se nekousne a neukousne ani moc z vašich financí. A navíc k ní dostanete opravdu luxusní servis!

Za málo peněz hodně muziky - třeba 4 cédéčka za hodinu

 • Rychlost 30 Mb/s si dopřává jen 20 % Čechů. Pro vás se stane každodenní samozřejmostí.
 • Díky vysoké kvalitě připojení se vám internet nebude sekat a za slabou hodinku si stáhnete celovečerní film nebo třeba 4 cédéčka.
 • Jo, a taky můžete hrát online hry beze strachu z obávaného zamrznutí.
 • To všechno vás jakožto koncového zákazníka vyjde na 349 Kč i s DPH měsíčně.
30 Mb/spro každého
Internet po optickém kabeluWi-Fi
Naše tarifyWi-Fi 30 Mb/s349 KčOvěřit dostupnostWi-Fi 50 Mb/s399 KčOvěřit dostupnost
Internet
Rychlost připojení30 Mb/s50 Mb/s
Kabelová televizeNení dostupná – kompletní ceník
Aktivace0 Kč0 Kč

Naše tarify

Wi-Fi 30 Mb/s349 Kč

Internet
Rychlost připojení30 Mb/s
Kabelová televize
TV programů-
HD TV programů-
Možnost tematického TV balíčku
Aktivace0 Kč

Wi-Fi 50 Mb/s399 Kč

Internet
Rychlost připojení50 Mb/s
Kabelová televize
TV programů-
HD TV programů-
Možnost tematického TV balíčku
Aktivace0 Kč

Několik technických detailů, pokud by to někoho zajímalo

 • Využíváme moderní 5GHz technologie, které se neruší s jinými vysílači a lépe odolávají rozmarům počasí. Proto je naše WiFi stabilnější.
 • Jeden vysílač pokrývá vždy maximálně 15 domácností, i když by hravě zvládl i 25. Proto je signál vždy silný.
 • Mimo Pardubice využíváme technologii, která ještě úspěšněji čelí povětrnostním vlivům.
 • Je dostupna TV po bezdratu

Jste na internetu (pracovně) závislí? Ozvěte se na číslo 773 400 140 a my vám připravíme individuální nabídku odpovídající parametrům vašeho byznysu.

Co je mimo jiné součástí služeb

 • 30 dní WiFi internetu na zkoušku zdarma
 • Wi-Fi router k zapůjčení zdarma
 • převod od konkurence zdarma
 • rychlá instalace
 • uklidíme po sobě
 • smluvní garance dostupnosti

Kabelová TV s internetem

Super rychlý internet a chytrou digitální televizi můžete mít za jednu cenu - už od 499 Kč měsíčně. Navíc máte 30 dní na vyzkoušení zcela zdarma.

Archiv - sledujte pořady až 7 dní po odvysílání s chytrou TV od EDERY

 • Sledujte vybrané televizní kanály v HD kvalitě.
 • Pusťte si pořad, který jste nestihli, až 168 hodin po jeho odvysílání.
 • Nahrávejte si pořady a mějte je uložené v archivu po 30 dnů.
 • Nahrávat můžete až 5 hodin, a to i z několika kanálů najednou.
 • K desítkám programů získáte navíc rychlejší připojení k internetu než má 87 % obyvatel Česka.
Chytrá TV +Archiv 30 dnů
Internet po optickém kabeluWi-Fi
Naše tarifyNET+ TV START499 KčOvěřit dostupnostNET+ TV STANDARD599 KčOvěřit dostupnostNET+ TV SMART799 KčOvěřit dostupnost
Internet
Rychlost připojení100 Mb/s100 Mb/s100 Mb/s
Kabelová televize
TV programů39*61**78***
HD TV programů223140
Aktivace499 Kč599 Kč799 Kč
Možnost tematického TV balíčku

Naše tarify

NET+ TV START499 Kč

Internet
Rychlost připojení100 Mb/s
Kabelová televize
TV programů39*
HD TV programů22
Možnost tematického TV balíčku
Aktivace499 Kč

NET+ TV STANDARD599 Kč

Internet
Rychlost připojení100 Mb/s
Kabelová televize
TV programů61**
HD TV programů31
Možnost tematického TV balíčku
Aktivace599 Kč

NET+ TV SMART799 Kč

Internet
Rychlost připojení100 Mb/s
Kabelová televize
TV programů78***
HD TV programů40
Možnost tematického TV balíčku
Aktivace799 Kč

TV programy

*** Balíček NET+TV SMART obsahuje: Animal Planet HD I Arena Sport 1 HD I Arena Sport 2 I Auto Moto Sport HD I Baby TV I Barrandov Family I Barrandov Plus I BBC World I BRAZZERS TV Europe I CNN I ČT:D/ČT art HD I ČT1 HD I ČT2 HD I ČT24 HD I ČT sport HD I Discovery Channel I Discovery Science HD I Discovery Showcase HD I Disney Channel I DTX HD I Dvojka HD I Eurosport HD I Eurosport 2 HD I Fashion TV HD I Filmbox I Filmbox Extra HD I Filmbox Plus I Fine Living I Fishing & Hunting I Food Netwoork I Hobby TV HD I ID XTRA HD I Jim Jam I Jednotka HD I JOJ Cinema HD I JOJ Family HD I Kino Barrandov I Mňam TV I Mňau TV I MTV hits I National Geographic Wild I National Geographic HD I NICK JR. I NICKELODEON I Nova Cinema HD I NOVA HD I Nova 2 HD I Nova Action HD I Nova Gold HD I Nova sport 1 HD I Nova sport 2 HD I Óčko I Óčko Expres I Óčko Star I Playboy TV I Prima Comedy Central I Prima COOL HD I Prima HD I Prima Krimi HD I Prima Love HD I Prima MAX HD I Prima ZOOM HD I Rebel I Rebel 2 Slušnej Kanál I regionalnitelevize.cz I Relax I Seznam.cz HD I Sport1 HD I Sport2 HD I Sport5 I SuperOne HD I Šlágr TV I Šlágr 2TV I TLC I Travel Channel I TV Barrandov HD I VH1 I Východočeská televize V1 I Změny vyhrazeny.

** Balíček NET+TV STANDARD obsahuje: Animal Planet I Arena Sport 1 HD I Arena Sport 2 I Baby TV I Barrandov Family I Barrandov Plus I BBC World I BRAZZERS TV Europe I CNN I ČT:D/ČT art HD I ČT1 HD I ČT2 HD I ČT24 HD I ČT sport HD I Discovery Channel I Disney Channel I Dvojka HD I Eurosport HD I Eurosport 2 HD I Golf Channel HD I Hobby TV HD I ID XTRA I Jednotka HD I Jim Jam I JOJ Cinema HD I JOJ Family HD I Kino Barrandov I Mňam TV I Mňau TV I National Geographic Wild I National Geographic I Nova Cinema HD I NOVA HD I Nova 2 HD I Nova Action HD I Nova Gold HD I Nova sport 1 HD I Nova sport 2 HD I Óčko I Óčko Expres I Óčko Star I Prima Comedy Central I Prima COOL HD I Prima HD I Prima Krimi HD I Prima Love HD I Prima MAX HD I Prima ZOOM HD I Rebel I Rebel 2 Slušnej Kanál I regionalnitelevize.cz I Relax I Seznam.cz HD I Sport1 HD I Sport2 HDI Šlágr TV I Šlágr 2TV I TLC I Travel Channel I TV Barrandov HD I Východočeská televize V1 I Změny vyhrazeny.

* Balíček NET+TV START obsahuje: Barrandov News I Barrandov Plus I BBC World I ČT:D/ČT art HD I ČT1 HD I ČT2 HD I ČT24 HD I ČT sport HD I Dvojka HD I Hobby TV HD I Jednotka HD I JOJ Family HD I Kino Barrandov I Mňam TV I Mňau TV I Nova Cinema HD I NOVA HD I Nova 2 HD I Nova Action HD I Nova Gold HD I Óčko I Óčko Expres I Óčko Star I Prima Comedy Central I Prima COOL HD I Prima HD I Prima Krimi HD I Prima Love HD I Prima MAX HD I Prima ZOOM HD I Rebel I Rebel 2 Slušnej Kanál I regionalnitelevize.cz I Relax I Seznam.cz HD I Šlágr TV I Šlágr 2TV I TV Barrandov HD I Východočeská televize V1 I Změny vyhrazeny.

Tematické balíčky

HBO 1

Měsíčně jen 199 Kč

 • HBO HD
 • HBO 2 HD
 • HBO 3 HD
Hbo

HBO 2

Měsíčně jen 299 Kč

 • HBO HD
 • HBO 2 HD
 • HBO 3 HD
 • Cinemax HD
 • Cinemax 2 HD
Hbo

Vyberte si některý ze 3 balíčků s chytrou TV v ceně

 • Internet + TV START: vysokorychlostní internet a digitální TV s 39 programy (z toho 22 v HD kvalitě).

 • Internet + TV STANDARD: vysokorychlostní internet na optické síti a digitální TV s 61 programy (z toho 31 v HD kvalitě).


 • Internet + TV SMART: vysokorychlostní internet na optické síti a digitální TV s 79 programy (z toho 41 v HD kvalitě).

Co je mimo jiné součástí služeb

 • 30 dní WiFi internetu na zkoušku zdarma
 • Wi-Fi router k zapůjčení zdarma
 • převod od konkurence zdarma
 • rychlá instalace
 • uklidíme po sobě
 • smluvní garance dostupnosti
Internet + TV START

Balíček NET+TV START obsahuje: Barrandov News I Barrandov Plus I BBC World I ČT:D/ČT art HD I ČT1 HD I ČT2 HD I ČT24 HD I ČT sport HD I Dvojka HD I Hobby TV HD I Jednotka HD I JOJ Family HD I Kino Barrandov I Mňam TV I Mňau TV I Nova Cinema HD I NOVA HD I Nova 2 HD I Nova Action HD I Nova Gold HD I Óčko I Óčko Expres I Óčko Star I Prima Comedy Central I Prima COOL HD I Prima HD I Prima Krimi HD I Prima Love HD I Prima MAX HD I Prima ZOOM HD I Rebel I Rebel 2 Slušnej Kanál I regionalnitelevize.cz I Relax I Seznam.cz HD I Šlágr TV I Šlágr 2TV I TV Barrandov HD I Východočeská televize V1 I Změny vyhrazeny.

Internet + TV STANDARD

Balíček NET+TV STANDARD obsahuje: Animal Planet I Arena Sport 1 HD I Arena Sport 2 I Baby TV I Barrandov Family I Barrandov Plus I BBC World I BRAZZERS TV Europe I CNN I ČT:D/ČT art HD I ČT1 HD I ČT2 HD I ČT24 HD I ČT sport HD I Discovery Channel I Disney Channel I Dvojka HD I Eurosport HD I Eurosport 2 HD I Golf Channel HD I Hobby TV HD I ID XTRA I Jednotka HD I Jim Jam I JOJ Cinema HD I JOJ Family HD I Kino Barrandov I Mňam TV I Mňau TV I National Geographic Wild I National Geographic I Nova Cinema HD I NOVA HD I Nova 2 HD I Nova Action HD I Nova Gold HD I Nova sport 1 HD I Nova sport 2 HD I Óčko I Óčko Expres I Óčko Star I Prima Comedy Central I Prima COOL HD I Prima HD I Prima Krimi HD I Prima Love HD I Prima MAX HD I Prima ZOOM HD I Rebel I Rebel 2 Slušnej Kanál I regionalnitelevize.cz I Relax I Seznam.cz HD I Sport1 HD I Sport2 HDI Šlágr TV I Šlágr 2TV I TLC I Travel Channel I TV Barrandov HD I Východočeská televize V1 I Změny vyhrazeny.

Internet + TV SMART

Balíček NET+TV SMART obsahuje: Animal Planet HD I Arena Sport 1 HD I Arena Sport 2 I Auto Moto Sport HD I Baby TV I Barrandov Family I Barrandov Plus I BBC World I BRAZZERS TV Europe I CNN I ČT:D/ČT art HD I ČT1 HD I ČT2 HD I ČT24 HD I ČT sport HD I Discovery Channel I Discovery Science HD I Discovery Showcase HD I Disney Channel I DTX HD I Dvojka HD I Eurosport HD I Eurosport 2 HD I Fashion TV HD I Filmbox I Filmbox Extra HD I Filmbox Plus I Fine Living I Fishing & Hunting I Food Netwoork I Hobby TV HD I ID XTRA HD I Jim Jam I Jednotka HD I JOJ Cinema HD I JOJ Family HD I Kino Barrandov I Mňam TV I Mňau TV I MTV hits I National Geographic Wild I National Geographic HD I NICK JR. I NICKELODEON I Nova Cinema HD I NOVA HD I Nova 2 HD I Nova Action HD I Nova Gold HD I Nova sport 1 HD I Nova sport 2 HD I Óčko I Óčko Expres I Óčko Star I Playboy TV I Prima Comedy Central I Prima COOL HD I Prima HD I Prima Krimi HD I Prima Love HD I Prima MAX HD I Prima ZOOM HD I Rebel I Rebel 2 Slušnej Kanál I regionalnitelevize.cz I Relax I Seznam.cz HD I Sport1 HD I Sport2 HD I Sport5 I SuperOne HD I Šlágr TV I Šlágr 2TV I TLC I Travel Channel I TV Barrandov HD I VH1 I Východočeská televize V1 I Změny vyhrazeny.

Internet + TV START BEZDRÁT (připravujeme)

1TV RUS I ATM Rozrywka I ATV I Barrandov Plus HD I BTV (Brněnská TV) I ČT :D/ Art I ČT :D HD/ Art HD I ČT 1 I ČT 1 HD I ČT 1 JM I ČT 1 JM HD I ČT 1 SM I ČT 1 SM HD I ČT 2 I ČT 2HD I ČT 24 I ČT 24 HD I ČT Sport I ČT Sport HD I Dvojka I Dvojka HD I Jednotka I Jednotka HD I Jihočeská televize I JOJ Family I Kino Barrandov HD I Mňam TV I Noe I Nova I Nova 2 I Nova 2 HD I Nova Action I Nova Action HD I Nova Gold I Nova Gold HD I Nova HD I Óčko I Óčko Star I ORF 1 I ORF 2 I Polar I Polsat I Praha TV I Prima I Prima COOL I Prima COOL HD I Prima Comedy Central I Prima HD I Prima Krimi I Prima Krimi HD I Prima LOVE I Prima LOVE HD I Prima MAX I Prima MAX HD I Prima ZOOM I Prima ZOOM HD I ProSieben I Rebel 2 Slušnej kanál I Regionální.tv I Relax I Retro Music I Seznam TV I Seznam TV HD I Super Polsat I Šlágr TV I TA3 I TUTY HD I TV Barrandov I TV Barrandov HD I TV Plus I TV Plus 2 I TV Rebel I TV Slovácko I TVN TVN Siedem I TVP Historia I TVP Info I TVP Katowice I TVP Kultura I TVP Sport I TVP 1 HD I TVP 2 HD I V1 I ZDF

Internet + TV STANDARD BEZDRÁT (připravujeme)

1TV RUS I AMC (American Movie Classics) I AMC (American Movie Classics) HD I Animal Planet I Arena SPORT 1 HD I Arena SPORT 2 I ATM Rozrywka I ATV I Barrandov Plus HD I AXN I AXN Black I AXN White I Brazzers TV Europe I BTV (Brněnská TV) I CS fil/ CS mini I ČT :D/ Art I ČT :D HD/ Art HD I ČT 1 I ČT 1 HD I ČT 1 JM I ČT 1 JM HD I ČT 1 SM I ČT 1 SM HD I ČT 2 I ČT 2HD I ČT 24 I ČT 24 HD I ČT Sport I ČT Sport HD I DeLuxeMusic I Deutsche Welle I Discovery Channel I Disney Channel I Disney Channel junior I Dvojka I Dvojka HD I Jednotka I Euronews I Eurosport 1 HD I Eurosport 2 HD I Fashion TV I Film Europe I Film Europe HD I Filmbox I Fishing & Huting I Jednotka HD I Jihočeská televize I JOJ Cinema HD I JOJ Family I Kino Barrandov HD I Kino Svět I Markíza I Megamax I Minimax I Mňam TV I MTV CZ I National Geographic I Nickelodeon I Nickelodeon Jr. I Noe I Nova I Nova 2 I Nova 2 HD I Nova Action I Nova Action HD I Nova Gold I Nova Gold HD I Nova HD I Nova Sport 1 I Nova Sport 2 HD I Óčko I Óčko Star I ORF 1 I ORF 2 I Polar I Polsat I Praha TV I Prima I Prima COOL I Prima COOL HD I Prima Comedy Central I Prima HD I Prima Krimi I Prima Krimi HD I Prima LOVE I Prima LOVE HD I Prima MAX I Prima MAX HD I Prima ZOOM I Prima ZOOM HD I ProSieben I Rebel 2 Slušnej kanál I Regionální.tv I Relax I Retro Music I Seznam TV I Seznam TV HD I Sport 1 I Sport 2 HD I Super Polsat I Šlágr TV I TA3 I TLC I Travel Channel I TUTY HD I TV Barrandov I TV Barrandov HD I TV Plus I TV Plus 2 I TV Rebel I TV Slovácko I TVN TVN Siedem I TVP Historia I TVP Info I TVP Katowice I TVP Kultura I TVP Sport I TVP 1 HD I TVP 2 HD I V1 I ZDF

Internet + TV SMART BEZDRÁT (připravujeme)

1TV RUS I 360TuneBox I AMC (American Movie Classics) I AMC (American Movie Classics) HD I Animal Planet I Arena SPORT 1 HD I Arena SPORT 2 I ATM Rozrywka I ATV I Baby TV I Barrandov Plus HD I AXN I AXN Black I AXN White I Brazzers TV Europe I BTV (Brněnská TV) I CS fil/ CS mini I Československo HD/ Festival Cinema HD I ČT :D/ Art I ČT :D HD/ Art HD I ČT 1 I ČT 1 HD I ČT 1 JM I ČT 1 JM HD I ČT 1 SM I ČT 1 SM HD I ČT 2 I ČT 2HD I ČT 24 I ČT 24 HD I ČT Sport I ČT Sport HD I DeLuxeMusic I Deutsche Welle I Discovery Channel I Discovery Showcase HD I Disney Channel I Disney Channel junior I Dvojka I Dvojka HD I Jednotka I Erox HD I Eroxxx HD I Euronews I Eurosport 1 HD I Eurosport 2 HD I Fashion TV I Film Europe I Film Europe HD I Filmbox I Filmbox Extra HD I Filmbox Family I Filmbox Plus I Filmbox Premium HD I Fishing & Huting I France 24 I HBO HD I HBO2 HD I HBO3 HD I Jednotka HD I Jihočeská televize I JOJ Cinema HD I JOJ Family I Kino Barrandov HD I Kino Svět I Markíza I Megamax I Minimax I Mňam TV I MTV CZ I National Geographic I Nickelodeon I Nickelodeon Jr. I Noe I Nova I Nova 2 I Nova 2 HD I Nova Action I Nova Action HD I Nova Gold I Nova Gold HD I Nova HD I Nova Sport 1 I Nova Sport 1 HD I Nova Sport 2 HD I Óčko I Óčko Star I ORF 1 I ORF 2 I Playboy TV I Polar I Polsat I Praha TV I Prima I Prima COOL I Prima COOL HD I Prima Comedy Central I Prima HD I Prima Krimi I Prima Krimi HD I Prima LOVE I Prima LOVE HD I Prima MAX I Prima MAX HD I Prima ZOOM I Prima ZOOM HD I ProSieben I Rebel 2 Slušnej kanál I Regionální.tv I Relax I Retro Music I Seznam TV I Seznam TV HD I Sport 1 I Sport 2 HD I Super Polsat I Šlágr TV I TA3 I TLC I Travel Channel I TUTY HD I TV Barrandov I TV Barrandov HD I TV Plus I TV Plus 2 I TV Rebel I TV Slovácko I TVN TVN Siedem I TVP Historia I TVP Info I TVP Katowice I TVP Kultura I TVP Sport I TVP 1 HD I TVP 2 HD I V1 I ZDF


Zaujal vás internet od EDERY? Vyzkoušejte si ho na 30 dní zdarma!

Zadejte adresu a zjistěte, jaké možnosti pro vás máme k dispozici.

Jste u konkurence?
Zařídíme převod k nám za vás. A ZDARMA!