Aqua

PLAVÁNÍ SE VYPLÁCÍ

Přijďte si užít skvělou zábavu v Aqua centru Pardubice a nechte se hýčkat exkluzivními výhodami, které jsme pro vás připravili ve spolupráci s Decathlon Pardubice.

Pokud jste na pokladně utratili alespoň 1 000 Kč, získali jste unikátní voucher se kterým se dostáváte do hry o poukaz v hodnotě 500 Kč do Decathlonu. Celkem rozdáváme 10 poukazů. Vyhlášení této soutěže proběhne 18.12.2023 na webu edera.cz/decathlon

A pokud ještě nejste naší zákaznickou hvězdou, máme pro vás zcela zdarma dvouměsíční zkušební dobu spolehlivého internetu a chytré TV s balíčkem STARTOVACÍ.

Líbí se vám tato příležitost? Napište nám na e-mail info@edera.cz, kde do předmětu zprávy uveďte heslo AQUA a unikátní kód, který najdete v levém horním rohu nebo nám zavolejte na 461 002 999 (Po - Pá od 9:00 do 17:00 a sdělte nám heslo AQUA včetně kódu na voucheru.

Po sdělení adresy, kde byste si náš internet přáli, vám naše milé kolegyně sdělí, jaké tarify vám můžeme na dotyčné adrese poskytnout. Pak už jen stačí domluvit návštěvu našeho servisního technika a pokud vše půjde hladce, internet od edery bude vaším novým společníkem. Samozřejmostí je, že vám pomůžeme s aktivací chytré TV s balíčkem STARTOVACÍ, abyste si mohli užívat všech jeho výhod s více než 120 programy.

Před skončením bezplatného období vám zavoláme a společně se domluvíme, zda budete chtít s naší službou spolehlivého internetu a chytré TV  pokračovat nebo budete hledat štěstí jinde.

Těšíme se na vás, vaše edera.


Chcete se o naší chytré TV dozvědět více? Navštivte náš web edera.cz/televize a dozvíte se vše, co tato moderní aplikace nabízí.

Chcete vědět, jaké tarify umíme na vaší adrese, mrkněte se na tento odkaz edera.cz a zadejte přesnou adresu místa poskytování. 

Akce bezplatného internetu a chytré TV na 2 měsíce platí pouze pro nové klienty.

Jste mezi těmi, kdo vyhrál voucher do Decathlonu? Podívejte se na tento odkaz edera.cz/decathlon, kde 18. prosince 2023 odhalíme vítěze.

 


Tato stránka využívá cookies

Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili. Upravit mé předvolby