16.3.2023 | Kariéra

Hledáme interního IT technika a správce skladu

Zajímáš se o informační technologie? Komunikace s lidmi je pro tebe hračka stejně jako přeinstalování počítače a ve skladu by sis udržel pořádek jako na ploše svého počítače? Pokud ano, jsi náš člověk.

Interní IT technik, který má zároveň přehled o svém skladu

Na dvou židlích se prý sedět nedá. Ale u nás v Edeře to jde, a navíc se ti to bude i líbit. Nejde o to, že bys pracoval/a za dva, ale nabízíme ti uplatnit všechny nejsilnější schopnosti, dovednosti a zkušenosti najednou. Hlavní je pro nás tvoje schopnost pracovat samostatně, umět se rozhodnout pro řešení, za kterým si dokážeš stát a rád/a pracuješ ve světě virtuálním i tom hmotném.

Hledáme parťáka, který zapadne do našeho přátelského kolektivu. Zaškolení tě čeká s kolegou, který na pozici v současnosti pracuje a se vším tě seznámí. Většinou budeš u počítače nebo ve skladu v Pardubicích, ale neboj, u nás nezlenivíš, občas vyrazíš i na naše další pobočky ve Východních Čechách a na Vysočině.

Tady je tvá práce přehledně a v bodech

Interní IT technik

 • Staráš se o správu firemních uživatelů a deleguješ práva v prostředí MS 365.
 • Řešíš technické problémy na centrále i vzdáleně, komunikuješ s celou firmou.
 • Zodpovídáš za instalace a údržbu pracovních stanic a periferií.
 • Naše zaměstnance školíš v interních systémech.
 • Umíš pracovat v MS365, Sharepointu, Teamsech a MS Windows ovládáš na pokročilé úrovni.

Správce skladu

 • Udržuješ si přehled o novinkách na trhu.
 • Poptáváš zboží u největších dodavatelů a diskutuješ o cenách.
 • Sklad je tvůj druhý domov a staráš se, aby byl stále plný všeho, co kolegové potřebují ke své práci. Vše s ohledem na vývoj trhu.
 • Staráš se i o sklady na našich pobočkách. Občas se protáhneš a zajedeš tam i osobně.
 • Skladový systém ABRA je ti parťákem při evidenci zboží. Pokud ho neznáš, nevadí, naučíme tě v něm.
 • Vlastníš řidičák sk. B a jsi aktivním řidičem.

Více než schopnosti a znalosti je pro nás důležitá tvoje lidskost a přátelský přístup ke všem ve firmě. V Edeře si nehrajeme na strukturu pozic a jejich důležitost, ale pracujeme jako tým, navzájem spojujeme a posilujeme svoje schopnosti a každý za sebe nabízíme řešení, která mohou nás samotné, tým i celou firmu posunout vpřed.

 

Líbí se ti naše nabídka? Co bude následovat?

Pošli nám životopis. Pokud se naše očekávaní navzájem potkají, ujišťujeme tě, že tě od začátku podpoříme. Dostaneš od nás smlouvu na HPP na dobu neurčitou, až 3 sick days na rok, bezednou kávu, spoustu čerstvého ovoce, stravenkový paušál, firemní notebook, telefon a odpovídající platové ohodnocení.

Za stejně důležité, jako je kvalitní technické zázemí, hmotné vybavení a podpora pro tvůj rozvoj, pokládáme i dobré vztahy. Chodíme na společné akce, máme vytvořené přátelské pracovní prostředí a otevřený prostor pro to věci rozvíjet, měnit a inovovat. Každý dobrý a přínosný nápad u nás najde uplatnění i ocenění.

Také víme, že na kvalitu je někdy dobré si počkat, takže tě uvítáme v našich řadách klidně hned, ale taky si na tebe umíme počkat, než vyřešíš své předchozí pracovní závazky.

 

Jestli jsme tě zaujali, svůj životopis můžeš poslat hned teď přímo mě a já se velmi ráda co nejdříve ozvu.

Marie Bažant, marie.bazant@edera.cz, 771 274 552. EDERA Group a.s.

Zasláním životopisu nám dáváš souhlas se zpracováním veškerých poskytnutých osobních

údajů za účelem získání zaměstnání ve společnosti Edera Group a.s. v souladu se všemi

právními předpisy na úseku ochrany osobních údajů (Nařízení GDPR).

Tato stránka využívá cookies

Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili. Upravit mé předvolby