13.10.2022 |

Ohlédnutí za sportovním parkem Pardubice 2022

Jak jsme se s vámi měli skvěle ve Sportovním parku? Podívejte se na článek.

EDERA ve sportovním parku 

Sportovní park je letní prázdninová akce, která přináší do Pardubic 9 dní zábavy, radosti a sportovních aktivit. Tato tradiční akce, která je určená především dětem, si užívají i rodiče a právem se stala součástí pardubických tahounů.

Sportovní park má za sebou již osmý ročník. My, jako EDERA, jsme partnerem už od samého počátku. Pravidelně zajišťujeme internetové pokrytí v rámci celého prostoru parku pro hladký průběh akce. Internet je dostupný zdarma i pro vás, abyste i vy měli v těch nejzazších koutech parku dostupný signál a mohli se v případě nedostatku mobilních dat podívat na vámi navštívené sportovní kluby, zhlédnout jejich promo videa nebo dohledat jejich kontakty.

Ten letošní máme úspěšně za sebou a byl i pro nás tak trochu novinkou. Poprvé za všechny ročníky jsme neměli v parku pevný stánek po celou dobu konání. Letos jsme zvolili cestu, že jsme každý den s kolegy ze zákaznického nebo obchodního centra křižovali společně s Ederáákem krásným parkem, rozdávali dětem drobné dárky a zodpovídali na vaše dotazy. Ederáák měl pro děti připravená pexesa, bublifuky, slamáky, frisbee a samozřejmě bonbonky. Park jsme zakončili úžasným e-sport turnajem ve FIFA 22 na konzolích PlayStation 4. Za 3 dny se turnaje zúčastnilo 52 hráčů a odehrálo se 180 zápasů. A ta atmosféra? Prostě skvělá.

Akce byla pro nás velmi úspěšná. Ederáák se fotil, naparoval do všech selfie a s každým si dal placáka.

Už teď pilně vymýšlíme, čím vás překvapíme příští rok a budou to opět zajímavé novinky. 

Velké díky patří partnerům akce: Sportovní park Pardubice, za organizaci sportovních aktivit a společnosti Deep Vision Pardubice, kteří zajišťují cestu vaší hrací karty od vytištění, přes všechna ověřovací stanoviště, až po vytištění zaslouženého diplomu. A na závěr chceme poděkovat i Esport master clubu za jejich skvělou spolupráci při organizaci e-sport turnaje.

Nezapomeňte nás sledovat na sítích Facebook a Instagram.

My se těšíme na další ročník a pamatujte: "S námi je vítěz každý"

Team EDERA

Tato stránka využívá cookies

Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili. Upravit mé předvolby