4.9.2023 | Novinky

Slavnosti hořických trubiček a 6. Benefiční festiválek

Kreativní víkend v podání skvělé party z edery.

Slavnosti hořických trubiček 2. 9. 2023

Tato sobota se v edeře nesla v uměleckém duchu. Vyrazili jsme do Hořic, města, kde rovněž poskytujeme náš spolehlivý internet, na Slavnosti hořických trubiček.

Akce se odehrávala na Náměstí Jiřího z Poděbrad a pro nás byl cíl jasný - zaujmout děti a dospělé tvořivou dílnou. Proto jsme přivezli malířské stojany s čistými archy papíru, pár vodovek, štětce a prostě vše, co malíř potřebuje pro ztvárnění své inspirace.

Malá retrospektiva za povedenou akcí: 😊

  • Povedlo se nám získat přes 50 krásných obrázků a řadu z nich jsme si mohli s dovolením malých výtvarníků nechat.
  • Ze všech obrázků jsme vybrali 13 z nich, které získali od našich partnerů tematické dárky.
  • Každý malíř dostal balónek od edery a trubičky od Hořické trubičky.
  • 10 šikovných malířků a malířek získali balíčky od  Xcomp, dva od Trubka shop a obrovské balíčky od Hořické trubičky.
  • Za odvahu na pódiu odměny poskytli Šaman Barbershop, Hořická vinárnaOvocnářská prodejna z Holovous, Rea masáže a Marek Říha.

    

Porota složená z našeho týmu a organizátorů pak vybrala jeden výtvor, který získal voucher na nákup Lega v hodnotě 1 000 Kč. Radost byla nevídaná a věříme, že už teď je logo objednané, ba dokonce složené :).

   

6. Benefiční festiválek - Siesta resort 3. 9. 2023

V neděli jsme se poté zúčastnili 6. Benefičního festiválku v Siesta resort Pardubice- Staré Čívice, který je pořádán Nadačním fondem Společná šance.

Dětem jsme rozdali spoustu bubilfuků, sluneční brýle, poslechli si skvělého Janka Ledeckého a Ederáák se fotil se všemi dětmi, které se chtěly s naším opičákem zvěčnit.

Záleží nám nejen na poskytování spolehlivých služeb pro vás. Zároveň chceme, aby se regiony, ve kterých poskytujeme naše služby rozvíjel společensky i kulturně. Těším se na další akce jak pro děti tak i pro dospělé.

U nás to totiž připojením nekončí. 😊

Tým edera

Tato stránka využívá cookies

Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili. Upravit mé předvolby