Prostě skvělé!!!
Jirka Miler
Už zase skáču přes kaluže. Konečně mohu hrát CSko s přáteli, protože se mi to nelaguje jako dříve u Satnetu.
Tomáš
Optika u Edery je už i u nás na Bělehradské. SUPEEEER.
Tomáš Hrábek
Dnes tu byli vaši technici na instalaci internetu.
Vše proběhlo velmi rychle a bezproblémově. Musím konstatovat, že to byli opravdu profíci a posílám velkou pochvalu!
Jana Laňarová
Rychlé zapojení, vše skvěle vysvětleno, nemám žádný problém...
Tomáš Hodný
Měl jsem problémy s výpadky internetu, po návštěvě technika vše vyřešeno a ještě mi navýšil rychlost :-)
Milan P.
Se službami společnosti Edera jsem velmi spokojen, využívám bezdrátové připojení. V případě poruchy technici zareagují okamžitě a závadu odstraní. Budu doporučovat svým známým.
Václav Klema
Stabilní a rychlé připojení za skvělou cenu!
Martin Dadík
Rychlý a dobře odvedený servis :)
Lukáš Mlejnek
Jednoznačně nejlepší internet a TV v Pardubicích!!
Marcel Hostinský
Jsem už dlouholetý zákazník, nedávno mě kontaktovali ohledně navýšení rychlosti se zachováním ceny. Vše proběhlo rychle a zdarma :-)
Vrabec Martin
Stačilo jen zvednout telefon a vše bylo zařízeno :-)
Marek Fišer
rychlost reakce=fofr a hotovo než jsem se stačil otočit…
Leon Rokos
Ten sokolík od Vás, technik, co tu byl, to je moc šikovný kluk. Byl jsem moc spokojený kompletně s Vaší prací!
Zdeněk Zahrádka
"Přístup technika byl skvělej, všechno vysvětlil, ukázal, našel na webu, doporučil typ routeru a nabídl pomoc pro příště - super :-), určitě pochválit!"
Daniel Voňka
Dobrý den, chtěl bych poděkovat za bezproblémovou montáž rychlejšího připojení. Dvojice pod vedením pana Černého odvedla perfektní práci a taky zákazníka uvedla do světa nových technologií. Jen více tak sehraných dvojic ve Vaší firmě, se kterou jsem už několik roků spokojen.
p. Korytář
Jsem klientkou Vaší společnosti od roku 2010. Vždy jsme byli s Vašimi službami velice spokojeni. Při potížích vždy reagujete rychle a ochotně. Včera se nám to opět potvrdilo. Přijeli jsme večer z lázní a potřebovali internet k zaplacení nějakých plateb a internet v bytě nešel. Po zavolání na poruchy a vysvětlení problému nám přijel ještě kolem 21. hodiny Váš pracovník a provedl opravu poruchy, která byla v našem bytě. Ještě jednou moc děkujeme za vstřícnost a rychlou pomoc.
Jarmila Doležalová
Jarmila Doležalová