Vytyčení sítí

Vytyčení sítě elektronických komunikací společnosti Edera Group a.s. (dále jen SEK) probíhá na základě zaslané žádosti na email vytyceni@edera.cz. Žádost musí obsahovat předchozí vyjádření k existenci sítě, zájmové území a rozsah výkopových a souvisejících prací.

Vytyčení SEK je provedeno v rámci ochranného pásma. V případě přesného vytyčení průběhu SEK je nutné do žádosti uvést poznámku „geodetické vytyčení“.

Termín vytyčení SEK

Společnost Edera Group a.s. si vyhrazuje na vyřízení žádosti 14 dní od data přijetí kompletní žádosti. V případě potřeby je možné vytyčení do dvou pracovních dnů za expresní příplatek 1 500,- Kč.

Cena za vytyčení sítí

Vytyčení sítě je zpoplatněno:

Paušální položka. 500,- Kč

Vytyčení sítě ½ hod. 250,- Kč

Barevný výtisk A3 5,-Kč

Expresní příplatek 1.500,- Kč

Geodetické vytyčení. dle vytyčených bodů a délky úseku

Součástí vytyčení je zápis o vytyčení se specifikací podmínek, vytyčení trasy značkovacím sprejem s popisem písmene e. v případě potřeby může být dodána kopie zákresu vedení tras společnosti Edera Group a.s.

Společnost Edera Group si vyhrazuje právo v některých případech požadovat před vytyčením kauci ve výši 4.000,-, které bude po ukončení stavebních prací a kontrole tras vrácena, ponížená o částky spojené s vytyčením dle ceníku. V případě koordinace prací při realizaci může být na vytyčení poskytnuta sleva.

Uvedené ceny jsou bez DPH.


Tato stránka využívá cookies

Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili. Upravit mé předvolby